Może by tak wyjechać w Bieszczady?

tarnica-bieszczady

Maj, Maj Bieszczadzki Maj… czyli Majówka z 25-tką, co działo się w tym roku? Poznaliśmy piękno Bieszczad, stare bieszczadzkie legendy, wiele piosenek i ZDOBYLIŚMY TARNICĘ.

Tegoroczna majówka dla Naszych harcerzy z 25 WDH Brzask im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK stanowiła jedno wielkie wyzwanie – wiele kilometrów pokonanych busami, nieprzespane noce, jedna WIELKA wędrówka oraz anielska atmosfera. Była to jedna wielka szansa na poszerzenie horyzontów każdego z Nas. Spełniliśmy małe marzenia, ale nie tylko, otworzyliśmy kolejne drzwi na inny świat – świat turystyki górskiej i zamiłowania do poznawania świata. Każdy z uczestników podczas tego wyjazdu utwierdził się w tekście Naszej obrzędowej piosenki, czyli „Przecież wiesz, że wędrowca los to jest Twój los”.

Co najważniejsze przeżyliśmy ten czas wspólnie, w rodzinnej atmosferze i właśnie to pozostanie z Nami długo w pamięci. Wiele wspomnień, magicznych chwil i magia Bieszczad!

Jesteście ciekawi co to będzie za rok? Nasza kadra już pracuje nad kolejnym majówkowym projektem. Rok temu Trójmiasto, w tym Bieszczady, a za rok? Kto to wie, gdzie Nas – wędrowców nogi poniosą. Tymczasem z radością przeglądamy zdjęcia z wyjazdu i wspominamy nowe wyzwania i przygody.

Paulina Osińska

etykietyharcerze

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. Ceer :

    heh dla mnie na Jesień i na każda inna porę ale jesli ktos wybiera się pierwszy raz albo szuka spoko mijesca to zerknijcie tu naszebieszczady.com/agroturystyka-w-bieszczadach/

*