Warning: Use of undefined constant articleSection - assumed 'articleSection' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-content/themes/proton_powiatowa/content-single.php on line 7

Może by tak wyjechać w Bieszczady?

tarnica-bieszczady

Maj, Maj Bieszczadzki Maj… czyli Majówka z 25-tką, co działo się w tym roku? Poznaliśmy piękno Bieszczad, stare bieszczadzkie legendy, wiele piosenek i ZDOBYLIŚMY TARNICĘ.

Tegoroczna majówka dla Naszych harcerzy z 25 WDH Brzask im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK stanowiła jedno wielkie wyzwanie – wiele kilometrów pokonanych busami, nieprzespane noce, jedna WIELKA wędrówka oraz anielska atmosfera. Była to jedna wielka szansa na poszerzenie horyzontów każdego z Nas. Spełniliśmy małe marzenia, ale nie tylko, otworzyliśmy kolejne drzwi na inny świat – świat turystyki górskiej i zamiłowania do poznawania świata. Każdy z uczestników podczas tego wyjazdu utwierdził się w tekście Naszej obrzędowej piosenki, czyli „Przecież wiesz, że wędrowca los to jest Twój los”.

Co najważniejsze przeżyliśmy ten czas wspólnie, w rodzinnej atmosferze i właśnie to pozostanie z Nami długo w pamięci. Wiele wspomnień, magicznych chwil i magia Bieszczad!

Jesteście ciekawi co to będzie za rok? Nasza kadra już pracuje nad kolejnym majówkowym projektem. Rok temu Trójmiasto, w tym Bieszczady, a za rok? Kto to wie, gdzie Nas – wędrowców nogi poniosą. Tymczasem z radością przeglądamy zdjęcia z wyjazdu i wspominamy nowe wyzwania i przygody.

Paulina Osińska


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_init() in /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-content/themes/proton_powiatowa/functions.php:1643Stack trace:#0 /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-content/themes/proton_powiatowa/functions.php(1599): proton_file_get_content('http://urls.api...')#1 /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-content/themes/proton_powiatowa/functions.php(774): proton_get_twitter_count('http%3A%2F%2Fbl...')#2 /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-content/themes/proton_powiatowa/content-single.php(51): proton_gp_post_actions()#3 /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-includes/template.php(686): require('/var/www/gazeta...')#4 /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-includes/template.php(643): load_template('/var/www/gazeta...', false)#5 /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-includes/general-template.php(167): locate_template(Array, true, false)#6 /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-content/themes/proton_powiatowa/single.php(19): get_template_part('content', 'single')#7 /var/www/gazetapowiatow in /var/www/gazetapowiatowa.pl/html/wp-content/themes/proton_powiatowa/functions.php on line 1643